Dart Agenda

14-09 Supercup in
Café 't Pleintje

19-09 - 20-09 Start BCDC's teamcompetitie en bekerronde

20-09 Teamcaptain- en horecavergadering in de Baron

12-04 Bekerfinaledag in de Ambiani

13-04 BCDC 15-jarig bestaan en prijsuitreiking in de Baron!

Bekerronde seizoen 2018-2019

Doordat we aan de 20 teams zitten is het verdeeld over 5 poules van 4.
Uiteindelijk zullen alle nummers 1 van de poule doorgaan en zullen ook de 3 beste nummers 2 doorgaan. Hierna zal er opnieuw geloot worden voor de laatste 8 teams en is het weer meteen knockout. Uiteindelijk houden we 4 teams over en die gaan weer op de bekerfinale dag bepalen wie de felbegeerde bekertitel dit jaar mag dragen.

Speeltype:
21 x koppel 501, eerste bij de 11 heeft gewonnen.
De wedstrijdformulieren moeten van te voren ingevuld worden om onenigheid te voorkomen.
Rode locaties spelen op woensdag!

Knockoutfase

De kwartfinales zijn geloot en deze teams gaan tegen elkaar strijden om een plek op de bekerfinaledag die plaats zal vinden op 12 april in de Ambiani!

Laatste 8        
Locatie Begintijd Team 1 Team 2
D'n Bakker 20:30 De Baron 1898 De Koster    
Elsombrero 20:30 D'n Bel 2 Ambiani 1 5 11
t Pleintje 20:30 De Baron 1 Madhouse 4 11
Ambiani 20:30 De Puf t Huukske 11 0

Good luck!

Poulefase

Poule 1 W V Legs voor Legs tegen
Ambiani 1 2 0 22 4
Ambiani 5 1 1 12 18
Borrelnootjes 0 2 10 22
Poule 2 W V Legs voor Legs tegen
De Koster 2 0 22 9
De Valk 1 1 1 15 21
D'n Bakker 1 0 2 15 22
Poule 3 W V Legs voor Legs tegen
De Baron 1 2 0 22 12
Madhouse 1 1 19 15
Elsombrero 0 2 8 22
Poule 4 W V Legs voor Legs tegen
D'n Bel 2 3 0 33 17
t Huukske 2 1 31 23
D'n Bel 1 1 2 20 24
t Pleintje 0 3 13 33
Poule 5 W V Legs voor Legs tegen
De Puf 3 0 33 11
De Baron 1898 2 1 31 24
D'n Bel X 1 2 19 32
t Hangijzer 2 0 3 17 33

 

Nummer 2 W V Legs voor Legs tegen Gem. Voor Gem. Tegen
t Huukske 2 1 31 23 10,3 7,7
De Baron 1898 2 1 31 24 10,3 8,0
Madhouse 1 1 19 15 9,5 7,5
De Valk 1 1 1 15 21 7,5 10,5
Ambiani 5 1 1 12 18 6,0 9,0


Week 1 Locatie 20 september 2018 Thuis Uit    
P1 De Puf 20:30 Borrelnootjes Ambiani 5 7 11
P1   20:30 Ambiani 1 Vrij    
P2 De Koster 20:30 De Valk 1 De Koster 4 11
P2   20:30 D'n Bakker 1 Vrij    
P3 Elsombrero 20:30 Elsombrero De Baron 1 4 11
P3   20:30 Madhouse Vrij    
P4 t Hangijzer 20:30 t Huukske t Pleintje 11 6
P4 t Huukske 20:30 D'n Bel 2 D'n Bel 1 11 3
P5 Ambiani 20:30 D'n Bel X t Hangijzer 2 11 10
P5 De Baron 20:30 De Baron 1898 De Puf 9 11


Week 2 Locatie

26 en 27 september 2018

Thuis Uit    
P1 t Pleintje 20:30 Borrelnootjes Ambiani 1 3 11
P1   20:30 Ambiani 5 Vrij    
P2 De Valk 20:30 De Valk 1 D'n Bakker 1 11 10
P2   20:30 De Koster Vrij    
P3 D'n Bel 20:30 Elsombrero Madhouse 4 11
P3   20:30 De Baron 1 Vrij    
P4 D'n Bakker 20:30 t Huukske D'n Bel 2 9 11
P4 Borreltijd 20:30 t Pleintje D'n Bel 1 2 11
P5 t Hangijzer 20:30 D'n Bel X De Baron 1898 8 11
P5 De Baron 20:30 t Hangijzer 2 De Puf 2 11


Week 3 Locatie   Thuis Uit    
P1   20:30 Borrelnootjes Vrij    
P1 D'n Bel 20:30 Ambiani 5 Ambiani 1 1 11
P2   20:30 De Valk 1 Vrij    
P2 De Koster 20:30 De Koster D'n Bakker 1 11 5
P3   20:30 Elsombrero Vrij    
P3 De Puf 20:30 De Baron 1 Madhouse 11 8
P4 Borreltijd 20:30 t Huukske D'n Bel 1 11 6
P4 Valk 20:30 t Pleintje D'n Bel 2 5 11
P5 t Huukske 20:30 t Hangijzer 2 De Baron 1898 5 11
P5 Ambiani 20:30 D'n Bel X De Puf 0 11