Bekerronde seizoen 2023-2024
Deze editie doen er 11 teams mee aan de bekercompetitie en dat is over 3 poules verdeeld. De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door en daarnaast de 2 beste nummers 3 op gemiddelde!
Hierna zal er opnieuw geloot worden voor de laatste 8 teams en is het weer meteen knockout. Uiteindelijk houden we 4 teams over en die gaan weer op de bekerfinale dag bepalen wie de felbegeerde bekertitel dit jaar mag dragen.
Speeltype:
Best of 19, eerste bij de 10 heeft gewonnen.
2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
1 x team 1001 open in en dubbel uit (best of 1)
De wedstrijdformulieren moeten van te voren ingevuld worden om onenigheid te voorkomen.
Rode locaties spelen op woensdag!
Knockoutfase
Laatste 8 | 13-4-2022 | ||
Locatie | Begintijd | Team 1 | Team 2 |
X-SportCafé | 20:30 | Poule 1 2e plek | 1e beste nr 3 |
t Hangijzer | 20:30 | X-Sportteam 1 | t Snipke 2 |
Mex | 20:30 | Poule 2 2e plek | Poule 2 1e plek |
t Snipke | 20:30 | Mex | 2e beste nr 3 |
Poulefase
Poule 1 | W | V | Legs voor | Legs tegen |
Mex | 3 | 0 | 30 | 11 |
X-Sportteam 2 | 1 | 2 | 18 | 22 |
Madhouse | 1 | 1 | 12 | 16 |
D'n Bel X | 0 | 2 | 9 | 20 |
Poule 2 | W | V | Legs voor | Legs tegen |
D'n Bel 2 | 2 | 1 | 24 | 19 |
Tripel Karmeliet | 2 | 0 | 20 | 7 |
D'n Bel 1 | 1 | 1 | 18 | 10 |
t Pleintje | 0 | 3 | 4 | 30 |
Poule 3 | W | V | Legs voor | Legs tegen |
t Snipke 2 | 2 | 0 | 20 | 13 |
X-Sportteam 1 | 1 | 1 | 16 | 16 |
D'n Bel 3 | 0 | 2 | 13 | 20 |
Week 1 | Locatie | 12-10-2023 | Thuis | Uit | ||
P1 | X-SportCafé | 20:30 | Mex | Madhouse | 10 | 2 |
P1 | D'n Bel | 20:30 | D'n Bel X | X-Sportteam 2 | 2 | 10 |
P2 | Mex | 20:30 | t Pleintje | D'n Bel 1 | 0 | 10 |
P2 | t Pleintje | 20:30 | D'n Bel 2 | Tripel Karmeliet | 4 | 10 |
P3 | t Snipke | 20:30 | D'n Bel 3 | X-Sportteam 1 | 6 | 10 |
Week 2 | Locatie | 7-12-2023 | Thuis | Uit | ||
P1 | t Pleintje | 20:30 | Madhouse | X-Sportteam 2 | 10 | 6 |
P1 | X-SportCafé | 20:30 | D'n Bel X | Mex | 7 | 10 |
P2 | t Snipke | 20:30 | Tripel Karmeliet | D'n Bel 1 | ver | zet |
P2 | Mex | 20:30 | t Pleintje | D'n Bel 2 | 1 | 10 |
P3 | D'n Bel | 20:30 | X-Sportteam 1 | t Snipke 2 | 6 | 10 |
Week 3 | Locatie | 25-1-2024 | Thuis | Uit | ||
P1 | D'n Bel | 20:30 | Mex | X-Sportteam 2 | 10 | 2 |
P1 | X-SportCafé | 20:30 | Madhouse | D'n Bel X | ver | zet |
P2 | t Snipke | 20:30 | t Pleintje | Tripel Karmeliet | 3 | 10 |
P2 | t Hangijzer | 20:30 | D'n Bel 2 | D'n Bel 1 | 10 | 8 |
P3 | t Pleintje | 20:30 | D'n Bel 3 | t Snipke 2 | 7 | 10 |