Dart Agenda

28-09 SuperCup Snipke

29-09 Opwermtoernooi X-Sport

31-05 Bekerfinaledag X-SportCafé

08-06 World Grandprix 't Pleintje

Bekerronde seizoen 2023-2024

Deze editie doen er 11 teams mee aan de bekercompetitie en dat is over 3 poules verdeeld. De nummers 1 en 2 van elke poule gaan door en daarnaast de 2 beste nummers 3 op gemiddelde!

Hierna zal er opnieuw geloot worden voor de laatste 8 teams en is het weer meteen knockout. Uiteindelijk houden we 4 teams over en die gaan weer op de bekerfinale dag bepalen wie de felbegeerde bekertitel dit jaar mag dragen.

Speeltype:
Best of 19, eerste bij de 10 heeft gewonnen.

2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
2 x koppel 501 open in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel 301 dubbel in en dubbel uit (best of 1)
2 x koppel tactics (best of 1)
1 x team 1001 open in en dubbel uit (best of 1)

De wedstrijdformulieren moeten van te voren ingevuld worden om onenigheid te voorkomen.
Rode locaties spelen op woensdag!

Knockoutfase

Laatste 8 18-4-2024      
Locatie Begintijd Team 1 Team 2
X-Sportcafe 20:30 Madhouse D'n Bel 2 10 5
t Hangijzer 20:30 X-Sportteam 1 t Snipke 2 2 10
Mex 20:30 Tripel Karmeliet D'n Bel 1 3 10
t Snipke 20:30 Mex D'n Bel 3 10 3

 

Voor de 2 beste nummers 3 gaat het op gemiddelde legs voor en indien nodig daarna de legs tegen:

Nummer 3 W V Legs voor Legs tegen Gem. Voor Gem. Tegen
D'n Bel 2 2 1 24 19 8,0 6,3
D'n Bel 3 0 2 13 20 6,5 10,0
X-Sportteam 2 1 2 18 22 6,0 7,3

Poulefase

Poule 1 W V Legs voor Legs tegen
Mex 3 0 30 11
Madhouse 2 1 22 17
X-Sportteam 2 1 2 18 22
D'n Bel X 0 3 10 30

Poule 2 W V Legs voor Legs tegen
D'n Bel 1 2 1 28 14
Tripel Karmeliet 2 1 24 17
D'n Bel 2 2 1 24 19
t Pleintje 0 3 4 30

Poule 3 W V Legs voor Legs tegen
t Snipke 2 2 0 20 13
X-Sportteam 1 1 1 16 16
D'n Bel 3 0 2 13 20



Week 1 Locatie 12-10-2023 Thuis Uit    
P1 X-SportCafé 20:30 Mex Madhouse 10 2
P1 D'n Bel 20:30 D'n Bel X X-Sportteam 2 2 10
P2 Mex 20:30 t Pleintje D'n Bel 1 0 10
P2 t Pleintje 20:30 D'n Bel 2 Tripel Karmeliet 4 10
P3 t Snipke 20:30 D'n Bel 3 X-Sportteam 1 6 10
Week 2 Locatie 7-12-2023 Thuis Uit    
P1 t Pleintje 20:30 Madhouse X-Sportteam 2 10 6
P1 X-SportCafé 20:30 D'n Bel X Mex 7 10
P2 t Snipke 20:30 Tripel Karmeliet D'n Bel 1 4 10
P2 Mex 20:30 t Pleintje D'n Bel 2 1 10
P3 D'n Bel 20:30 X-Sportteam 1 t Snipke 2 6 10
Week 3 Locatie 25-1-2024 Thuis Uit    
P1 D'n Bel 20:30 Mex X-Sportteam 2 10 2
P1 X-SportCafé 20:30 Madhouse D'n Bel X 10 1
P2 t Snipke 20:30 t Pleintje Tripel Karmeliet 3 10
P2 t Hangijzer 20:30 D'n Bel 2 D'n Bel 1 10 8
P3 t Pleintje 20:30 D'n Bel 3 t Snipke 2 7 10