Dart Agenda

13-09 Supercup in
Café 't Pleintje

19-09 Opwerm-toernooi in 't Huukske

26-09 Eerste bekerronde

02 en 03-10 Tweede bekerronde

10-10 Start reguliere competitie + TC&H vergadering in X Sportcafé Bladel


Hall of Fame: Teamcompetitie

Seizoen 2018-2019

Supercup

De Koster

Divisie 1

Kampioen: De Puf
2e plaats: Ambiani 1
3e plaats: D'n Bel 1

Divisie 2

Kampioen: Ambiani 5
2e plaats: De Valk 1
3e plaats: 't Hangijzer 2

Crazy Dart Competitie!

Kampioen: Puf Maddy
2e plaats: De Wapenclub
3e plaats: Ambiani 5 & 't Hangijzer 2

Seizoen 2017-2018

Supercup

De Puf

Divisie 1

Kampioen: De Puf
2e plaats: D'n Bel 1
3e plaats: Madhouse

Divisie 2

Kampioen: 't Hangijzer 1
2e plaats: 't Hangijzer 2
3e plaats: Elsombrero

Seizoen 2016-2017

Supercup

Ambiani 6

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 1
2e plaats: D'n Bel 1
3e plaats: Ambiani 6

Divisie 2

Kampioen: D'n Bakker 1
2e plaats: D'n Bel X
3e plaats: Caramba!

Seizoen 2015-2016

Supercup

Ambiani 6

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 6
2e plaats: Ambiani 1
3e plaats: Ambiani 4

Divisie 2

Kampioen: Ambiani 3
2e plaats: D'n Bakker 1
3e plaats: Caramba!

Seizoen 2014-2015

Supercup

't Huukske

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 6
2e plaats: 't Huukske
3e plaats: D'n Bakker 2

Divisie 2

Kampioen: D'n Bel X
2e plaats: Ambiani 3
3e plaats: Caramba! 2

Seizoen 2013-2014

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 6
2e plaats: D'n Bel 1
3e plaats: Ambiani 1

Divisie 2

Kampioen: TCM Wilting/Keuken
2e plaats: Ambiani 3
3e plaats: Harten Aas

Seizoen 2012-2013

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 1
2e plaats: D'n Bel 1
3e plaats: Ambiani 6

Divisie 2

Kampioen: In de GouweGeit X
2e plaats: Caramba!
3e plaats: 't Pleintje 3

Seizoen 2011-2012

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 4
2e plaats: Ambiani 6
3e plaats: Ambiani 1

Divisie 2

Kampioen: De Puf
2e plaats: In de GouweGeit 1
3e plaats: In de GouweGeit X

Seizoen 2010-2011

Divisie 1

Kampioen: Ambiani 6
2e plaats: Ambiani 4
3e plaats: Ambiani 1

Divisie 2

Kampioen: D'n Bel 1
2e plaats: In de GouweGeit 2
3e plaats: De Puf

Seizoen 2009-2010

Divisie 1

Kampioen: Saloon 1
2e plaats: Ambiani 1
3e plaats: Flight 1

Divisie 2

Kampioen: Rendez-Vous
2e plaats: De Puf
3e plaats: In de GouweGeit X

Divisie 3

Kampioen: De Ster
2e plaats: 't Pleintje 3
3e plaats: Ambiani 2

Seizoen 2008-2009

Divisie 1

Kampioen: Saloon 1
2e plaats: Flight 1
3e plaats: 't Nekkermenneke 1

Divisie 2

Kampioen: 't Hangijzer 1
2e plaats: 't Pleintje 4
3e plaats: In de GouweGeit X

Divisie 3

Kampioen: In de GouweGeit 2
2e plaats: De Ster
3e plaats: 't Pleintje 3

Seizoen 2007-2008

Divisie 1

Kampioen: In de GouweGeit 1
2e plaats: D'n Aonloop 2
3e plaats: Ambiani 3

Divisie 2

Kampioen: Flight 1
2e plaats: 't Drieske
3e plaats: De Puf

Divisie 3

Kampioen: Twenty-Six
2e plaats: Saloon 2
3e plaats: De Ster

Seizoen 2006-2007

Divisie 1

Kampioen: 't Nekkermenneke 1
2e plaats: Elsombrero 2
3e plaats: 't Nekkermenneke 2

Divisie 2

Kampioen: 't Nekkermenneke 3
2e plaats: Aonloop 2
3e plaats: 't Hangijzer 1

Divisie 3

Kampioen: De Puf
2e plaats: Vurkoamer 3
3e plaats: 't Nekkermenneke 4

Divisie 4

Kampioen: Flight 2
2e plaats: De Ster
3e plaats: D'n Bel 2

Seizoen 2005-2006

Divisie 1

Kampioen: 't Nekkermenneke 1
2e plaats: In de GouweGeit 2
3e plaats: 't Nekkermenneke 2

Divisie 2

Kampioen: Take Two
2e plaats: Herberg
3e plaats: 't Nekkermenneke 3

Divisie 3

Kampioen: In de GouweGeit 3
2e plaats: Vurkoamer 4
3e plaats: 't Jerommeke 1