Dart Agenda

16-09 Supercup in 't Hangijzer

21-09 - 22-09 Start BCDC's teamcompetitie en bekerronde

28-04 Bekerfinaledag in de Baron!

06-05 BCDC Slottoernooi en prijsuitreiking in de Ambiani!

30-06 Singel Ranking Competitie finaledag in ...!


Hall of Fame: Koppelcompetitie

Seizoen 2016

Kampioen: 't Huukske K1: Alexander Merkx & Niels Das & Robin de Laat
2e plaats: Ambiani 1 K4: Kay & Tom Visser
3e plaats: Ambiani 4 K1: Wil van Steensel & Peter van Beers & Will Hooijen
Hoogste Uitworp: Tom Visser: 140
Beste speler: Alexander Merkx: 3 x 180, 7 x 140

Seizoen 2015

Kampioen: 't Huukske K1: Alexander Merkx & Niels Das
2e plaats: Ambiani 6 K1: Rob Hermsen, Robert van der Heijden & Roy de Waal
3e plaats: De Puf K1: Guido Waterschoot, Jarno van Huijkelom & Bart Klomp
Hoogste Uitworp: 133 Rob Hendriks & Alexander Merkx
Beste speler: 2 x 180, 8 x 140 Alexander Merkx

Seizoen 2014

Kampioen: 't Huukske K1: Alexander Merkx & Niels Das
2e plaats: Ambiani 6 K2: Roy de Waal, Robert van der Heijden & Sander Reniers
3e plaats: De Puf K1: Guido Waterschoot, Jarno van Huijkelom & Bart Klomp
Hoogste Uitworp: 114 John Mollen
Beste speler: 1 x 180, 2 x 152, 10 x 140 Alexander Merkx

Seizoen 2013

Kampioen: Ambiani 1 K2: Richard van Hamont & Rick Beerens
2e plaats: Ambiani 1 K1: Bart Fabrie& Gerben Beerends & Jarno Beerends
3e plaats: Caramba! K2: Rob Hendriks & Ronald Maas
Hoogste Uitworp: 126 Mark Hendrikx
Hoogste Worp: 2 x 180, 13 x 140 Guido Waterschoot

Seizoen 2012

Kampioen: Ambiani 3 K2: Kees Huijbregts & Mark Theuws (R: Roy Smetsers)
2e plaats: Ambiani 6 K2: Sjef Pijnenburg & Kay Visser (R: René Klomp)
3e plaats: Elsombrero K1: Jeroen Heesters & Erwin Bierens (R: Maurice Heesters)
Hoogste Uitworp: 130 Wil Hooijen
Hoogste Worp: 9 x 140 Bart Fabrie

Seizoen 2011

Kampioen: Ambiani 1 K3: Richard van Hamont & Rick Beerens
2e plaats: Ambiani 4 K1: Wil van Steensel, Peer van Beers (R: Rudy Paridaans )
3e plaats: 't Hangijzer 1 K2: John Paridaans & Mark Hendrikx
Hoogste Uitworp: 130 Hans Verhagen
Hoogste Worp: 2 x 180, 11 x 140 Wil van Steensel

Seizoen 2010

Kampioen: Aonloop 1 K1: Hein Hermans & Robert van der Heijden (R: Peter van Luffelen)
2e plaats: Ambiani 1 K3: Richard van Hamont & Rick Beerens
3e plaats: Ambiani 1 K1: Jarno Beerends, Gerben Beerends, Roy de Waal
Hoogste Uitworp: 142 Wil van Steensel
Hoogste Worp: 8 x 140 Mark Theuws

Seizoen 2008

Kampioen: Ambiani 1 K2: Richard van Hamont & Rick Beerens
2e plaats: 't Nekkermenneke 1 K1: Peter van Beers & Jos Voermans (R: Rudy Paridaans)
3e plaats: Saloon 1 K2: Frank Verspaandonk & Bart Gijbels
Hoogste Uitworp:133 Richard van Hamont
Hoogste Worp:2 x 180, 6 x 140 Dirk Janssen

Seizoen 2007

Kampioen: _
2e plaats: _
3e plaats: _
Hoogste Uitworp: 139 Peter van Beers
Hoogste Worp: 11 x 140 René Klomp

Seizoen 2006

Kampioen: 't Nekkermenneke 1 K1: Wil van Steensel & Peter van Beers
2e plaats: 't Nekkermenneke 3 K1: Willem van Steensel & Ton Heesters
3e plaats: 't Nekkermenneke 3 K1: Mario Hooijen & Robert van der Heijden
't Nekkermenneke 2 K2:
Hoogste Uitworp: 156 Jaap Snelders
Hoogste Worp: 1 x 180, 8 x 140 John Huybregts

Seizoen 2005

Kampioen: 't Nekkermenneke 3 K1: Mario Hooijen & Robert van der Heijden
2e plaats: Elsombrero 2 K2: Rick Hermans & René Klomp
3e plaats: 't Nekkermenneke 3 K2: Willem van Steensel & Ton Heesters
__